Czyste powietrze rzeszów godziny otwarcia
Czyste Powietrze Rybnik .. INFORMACJA nt. złożonych wniosków PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE - tel.. Jeśli nie odbieramy oznacza to, że właśnie obsługujemy klientów.Sprawdź godziny otwarcia punktu i umów się na wizytę.. możliwość składania wniosków on-line na gov.pl.. Fundusz obsługuje projekty w ramach dwóch programów operacyjnych, dla których dofinansowanie unijne wyniosło na dzień 31.12.2015 roku:OGÓLNOPOLSKA INFOLINIA PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE tel.. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:30.. W ofercie firmy znajduje się ponad 150 produktów.Uwaga Mieszkańcy!. Na stronie internetowej każdego wojewódzkiego funduszu dostępny jest numer telefonu, pod którym można uzyskać wszelkie informacje na temat dofinansowania w ramach programu.O Programie Czyste Powietrze We wrześniu 2018 r. ruszył rządowy program priorytetowy Czyste Powietrze, który potrwa do 2029 r. Jego najważniejszym celem jest ograniczenie emisji do atmosfery szkodliwych substancji, które powstają na skutek ogrzewania domów jednorodzinnych słabej jakości paliwem w przestarzałych domowych piecach.Zmiany w programie Czyste Powietrze.. Obsługa telefoniczna Interesanta, od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy Funduszu od 7:30 do 15:30.. MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE: Na skróty.. Program skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych by efektywnie zarządzać energią.Data publikacji: 8 czerwca 2018 7 czerwca w Warszawie podpisano porozumienie w sprawie realizacji programu Czyste Powietrze..

Godziny otwarcia.

Programu „Czyste Powietrze" pod nr 22 340 40 80.. Polmad Rzeszów Podkarpackie Dębica Jarosław Krosno.. Skontaktuj się z nami.. Białystok.Ulga termomodernizacyjna.. wnioski on-line.. Placówka w Częstochowie.. W wydarzeniu wzięła udział wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.. Ulga podatkowa, która może łączyć się z innymi dotacjami np. z programu Czyste Powietrze.. Dodatkowe nr telefonów pod którymi można uzyskać informacje dotyczące .Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie informuje o tymczasowym wstrzymaniu od 1 stycznia 2019 r. naborów wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego Czyste Powietrze, prowadzonych przez wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej (WFOŚiGW).Bielsko - Biała, ul. Legionów 57 (punkt czynny w dni robocze w godzinach od 9:00 do 14:00) Częstochowa, ul. Jana III Sobieskiego 7 (punkt czynny w dni robocze w godzinach od 9:00 do 14:00) Infolinia programu "Czyste powietrze": 32 60 32 252 Rozliczanie zadań w programie: 32 60 32 256Czyste Powietrze to kompleksowy program, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne.. Infolinia „Czyste Powietrze" Czynna w godzinach 08:00 - 15:00 12 422 94 90 wew..

Wybierz program czyste powietrze.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie (dalej: WFOŚiGW) ogłasza, że od dnia 21.10.2020 r. rozpoczęty zostanie nabór wniosków o dofinansowanie dla Beneficjentów uprawnionych do podwyższonego poziomu dofinansowania w oparciu o:.. Dorota Kargul-Plewa, tel.. Punkt Konsultacyjny Programu Czyste Powietrze ul. Rudzka 13 budynek C pok.. INFOLINIA PROGRAMU MOJA WODA tel.. Deklaracja dostępności; Gov.pl;Informujemy, że infolinię „Czystego Powietrza" obsługują wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej.. Rzeszów.. jest otwarta: od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30 - 15:30 (są to normalne godziny pracy wszystkich Biur/Wydziałów Urzędu) Sprawy paszportowe:21 października rozpoczął się nabór wniosków do rządowego programu „Czyste Powietrze", który obejmuje finansowe wsparcie w wymianie kopciuchów i termomodernizacji domu.. Część 2 Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze" (dalej: Część 2 programu), z wyłączeniem .Resort środowiska rozpoczął cykl spotkań w gminach na terenie całego kraju dotyczący realizacji Programu priorytetowego „Czyste Powietrze".Program, którego celem jest zmniejszenie emisji szkodliwych substancji do powietrza wprowadzanych przez gospodarstwa domowe skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych.35-959 Rzeszów..

Telefon odbierany jest w dniach otwarcia punktu.

dotacja do 10-15 tys. zł dla osób, które wymieniły źródło ciepła.. Urząd Miasta wydaje niezbędne zaświadczenia o dochodach.Greinplast sp.. 887 447 758 (Warszawa); e-mail: [email protected] Kup wysokiej jakości kocioł gazowy lub piec centralnego ogrzewania.W związku z powyższym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie ul. Zygmuntowska 9, 35-025 Rzeszów moich danych osobowych w portalu beneficjenta WFOŚiGW w Rzeszowie (systemie informatycznym Funduszu).Godziny otwarcia - Częstochowa .. Burmistrz Kolbuszowej informuje, że od 19 września 2018 r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie prowadzi nabór wniosków w ramach Programu priorytetowego „Czyste powietrze".Czyste Powietrze; Czyste Powietrze Drukuj E-mail .. Informacja ogólna.. Strategia działania WFOŚiGW w Łodzi na lata 2017-2020.Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że zgodnie z Uchwałą Zarządu NFOŚiGW w Warszawie (nr A/77/6/2020 z dnia 14.10.2020 r.) począwszy od dnia 15.10.2020 r., istnieje możliwość przedłużenia maksymalnego okresu realizacji przedsięwzięcia o okres nie dłuższy niż 6 miesięcy.. Pliki do pobrania.. dotacja do 10-15 tys. złotych.. INFORMACJA nt. złożonych wniosków PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE 41 333 59 16. email: [email protected]

41 333 59 16, email: [email protected]

Infolinia dla Obywatela 222 500 115 Czynna w dni robocze w godzinach -całodobowo.. Informacje ogólne.. Czyste Powietrze Rybnik- Punkt Konsultacyjny.. Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach.. 2.Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza mieszkańców województwa łódzkiego na szkolenie on-line: „Wypełnianie wniosku i zasady udzielania dofinansowania w ramach Programu Czyste Powietrze".Dane teleadresowe pracowników WFOŚiGW w Kielcach: OGÓLNOPOLSKA INFOLINIA PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE - tel.. Program priorytetowy „Czyste powietrze" obowiązującący od 01.01.2019 do 30.06.2019 r.Spotkania w ramach programu "Czyste Powietrze" Portal Funduszy Europejskich.. INFOLINIA PROGRAMU MOJA WODA - tel.. Wyższa dotacja, wynosząca do 37 tys. zł, jest skierowana do bydgoszczan o niższych dochodach.. Ogólnopolska Infolinia : 22 340 40 80Infolinia Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze": (22) 340 40 80 .. Od dnia 11.03.2020 Wojewódzki Fundusz zawiesza kontakty bezpośrednie z klientami.. Projekt ulgi termomodernizacyjnej pozwala na jedno odliczenie do wysokości 53 000 zł na podatnika niezależnie od liczby posiadanych nieruchomości - dodatkowo z ulgi może skorzystać każdy ze współwłaścicieli budynku lub lokaluProgramu Czyste Powietrze [email protected] 517 664 090.. Pytania w zakresie składania nowych wniosków w ramach programu „Czyste Powietrze" należy kierować do Doradców Energetycznych: 1.. Ogólnopolska infolinia dot.. email: [email protected]ługa klientów Programu „Czyste Powietrze" Godziny pracy.. 41 333 59 16, email: [email protected] 17 Funduszy.. Szczegółowych informacji o programach finansowych (w tym „Czyste Powietrze", „Mój Prąd") udzielają Doradcy Energetyczni:Uruchomienie Części 2 Programu Priorytetowego Czyste Powietrze Więcej informacji tutaj -> Kliknij i idź na Zamknięcie naboru w Programie Priorytetowym Moja Woda z dniem 30 września br.Część 2 Programu.. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą rodzinną, która od ponad 20 lat z powodzeniem umacnia swoją pozycję na rynku chemii budowlanej.. O funduszu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt